Ontmoet onze afdeling planvoorbereiding (Alsof je thuis bent)

Ontmoet onze afdeling planvoorbereiding (Alsof je thuis bent)

28-6-2022

Onderzoekers, doordenkers en creatievelingen. Je vindt ze allemaal terug op onze afdeling planvoorbereiding. 'Nee, er is eigenlijk geen typische planvoorbereider', vertellen Nicky, Hanna en Ton, 'En dat is maar goed ook!'
 

In deze aflevering maak je kennis met de afdeling planvoorbereiding en de collega's die elke dag bezig zijn met het omzetten van de ambities van onze opdrachtgevers en de wensen van hun bewoners in een haalbaar uitvoeringsplan van gepland onderhoud tot grootschalige renovaties. De afdeling groeit flink met planvoorbereiders, planvormers, bouwkundig ingenieurs en calculators. Er zijn onderling misschien wel wat overeenkomsten, maar dat vertellen ze je graag zelf. Kijk je mee?

In de serie 'Alsof je thuis bent' nemen onze collega’s je in verschillende thematische afleveringen mee in hun werk en wereld. Werken bij Knaapen, alsof je thuis bent: www.werkenbijknaapen.nl.